Zaloguj| Zarejestruj                        Będzin         galeria zdjęć     imprezy szkolne Dziś jest poniedziałek, 17 czerwca 2019
Gimnazjum nr 3
42-500 Będzin
ul. Krakowska 14
tel. 32 267 44 68
sekretariat
g3@gimnazjum3.info.pl


mapa dojazdu
Gimnazjum nr 3
Menu główne
strona główna
dyrekcja
nauczyciele
uczniowie
rada rodziców
samorząd uczniowski
zespoły przedmiotowe
zajęcia dodatkowe
sukcesy
pedagog szkolny
biblioteka
chór
galeria
Dokumenty
dokumenty szkoły
kalendarz
podręczniki
prace nauczycieli
plan lekcji
historia szkoły
absolwenci
jadłospis
Projekty

Programy

Certyfikaty
elektrośmieci
W naszej szkole jest organizowany program edukacyjny ,,Drugie życie elektrośmieci"

Rok szkolny 2012/2013
W Gimnazjum nr 3 klub ekologiczny EKOMY zajmuje się problemami związanymi z ochroną środowiska naturalnego. Działania ekologiczne skupiają się nie tylko na propagowaniu informacji, ale obejmują konkretne działania: m.in. zbiórka elektrośmieci, zbiórka makulatury na terenie szkoły, współpraca z spółdzielnią mieszkaniową GÓRNIK.
Zbiórka elektrośmieci trwa cały rok. Można przywozić zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny w godzinach 7.30 - 16.30.


Rok szkolny 2009/2011

Nasz zespół nazywa się ELEKTRO_GRUPA. 10 + 2 czyli 12 pomysłowych, wspaniałych, kreatywnych, inteligentnych, uroczych i skromnych dziewczyn z Gimnazjum nr 3 w Będzinie.Opiekunowie: Barbara Kałużna, Danuta Duniec.
Kapitan: Natalia Niedźwiadek.
Uczestnicy: Paulina Wnęk, Paulina Czynszak, Paulina Musiał, Paulina Janecka, Katarzyna Glonek, Katarzyna Jara, Natalia Niedźwiadek, Natalia Otręba, Aleksandra Wójcik oraz Oksana Zaręba.

Nasza charakterystyka
W naszym zespole jest 10 uczestniczek oraz 2 opiekunów. Opiekę nad nami sprawują dwie nauczycielki: Danuta Duniec - nauczycielka fizyki i informatyki oraz Barbara Kałużna nauczycielka chemii. Są bardzo sympatyczne, praca z nimi to przyjemność! Motywują nas do pracy, służą pomocą i radą. Same chętnie biorą udział w projektach ekologicznych. Jesteśmy wyjątkową grupą, gdyż świetnie się ze sobą dogadujemy. Lubimy ze sobą współpracować!
Każdy ma wyznaczone zadanie. Koordynatorem ELEKTRO_GRUPY jest Natalia Niedźwiadek. Raportami zajmują się Paulina Wnęk, Paulina Czynszak, Oksana Zaręba oraz Natalia Niedźwiadek, a oprawą graficzną Natalia Otręba. Kontaktem z naszym dyrektorem zajmują się dziewczyny: Oksana Zaręba oraz Paulina Czynszak. Natomiast planowaniem działań, wykonywaniem zadań oraz organizacją kampanii promocyjnej zajmują się wszystkie uczestniczki konkursu.

Paulina Czynszak
Cześć! Nazywam się Paulina.Uczęszczam do gimnazjum numer 3 w Będzinie.
W wolnych chwilach czytam książki,spotykam się z przyjaciółmi.Uwielbiam teatr. Moim ulubionym przedmiotem jest historia oraz język polski.Z przyjemnością biorę udział w w tym przędsięwzięciu,ponieważ interesuję się ekologią

Katarzyna Glonek
Jestem uczennicą Gim3. chodze do klasy IIb
Uwielbiam śpiewać ;)) kocham teatr <3333 kino, a także dobrą literaturę.
Ulubione przedmioty szkolne to chemia, polski i biologia.
Także interesuję się ekologią.
W czasie wolnym spotykam sie ze znajomymi. Itd.

Paulina Janecka
Jestem uczennicą Gimnazjum nr. 3 w Będzinie, chodzę do klasy 2.
Bardzo bliskie są mi przedmioty: chemia, biologia i geografia.
Dlatego chętnie biorę udział w tym projekcie.
Lubię w wolnym czasie oglądać filmy przyrodnicze oraz słuchać muzyki.

Katarzyna Jara
Jestem uczennicą Gimnazjum nr 3 w Będzinie i chodzę do klasy IIc.
Moje ulubione przedmioty to: geografia, chemia i biologia.
Interesuję się ekologią i chętnie biorę udział we wszystkich projektach ekologicznych organizowanych w naszej szkole oraz okolicy.
Bliski jest mojemu sercu świat przyrody, ekologii i środowisko naturalne.
Lubię czytać książki fantastyczne, oglądać filmy (szczególnie horrory), słuchać muzyki typu rock, punk-rock, rock alternatywny, metal, metal alternatywny.

Paulina Musiał
Jestem uczennicą klasy IIc. Moimi ulubionymi przedmiotami są; chemia, biologia i geografia. Dla mnie bardzo jest ważna ekologia i środowisko naturalne. Bardzo chętnie zgłaszam się na projekty ekologiczne organizowane z naszej szkole.
Uwielbiam bardzo zwierzęta a najbardziej konie, jeżdżę konno od 5 lat, lubię także oglądać filmy przyrodnicze i horrory. Słucham różnych rodzai muzyki.

Natalia Niedźwiadek
Mam na imię Natalia. Mam 15 lat. Chodzę do klasy IIIc w Gimnazjum nr 3 w Będzinie. Bardzo lubię słuchać muzyki, czytać książki i spotykać się z przyjaciółmi. Moim ulubionym przedmiotem jest historia.

Natalia Otręba
:)
Jestem uczennicą Gimnazjum nr 3 w Będzinie, chodzę do II klasy.
Bardzo bliskie są mojemu sercu sprawy ekologii. Lubię przedmioty:
chemia,geografia oraz biologia :)
Więc z przyjemnością biorę udział w tym projekcie.
Projekt ten jest kolejnym projektem ekologicznym w którym chętnie uczestniczę.
Słucham muzyki typu: rock,punk-rock,rock alternatywny,metal,heavy metal.
Moją pasją jest rysowanie.

Paulina Wnęk
Cześć
Jestem Paulina. Chodzę do Gimnazjum nr 3 w Będzinie. Obecnie uczęszczam do klasy 3. Interesuje się sportem (głównie koszykówka, piłką ręczną), muzyką. Bliskimi przedmiotami są mi: biologia, chemia. Lubie czytać książki o ciekawej tematyce, chodzić do kina i na różne kółka zainteresowań m.in kółko chemiczne.

Aleksandra Wójcik
Interesuję się językami obcymi . Moim ulubionym językiem jest j. angielski . Druga rzecz, która mnie fascynuje jest ekologia - nauka zajmująca się badaniem oddziaływań pomiędzy organizmami, a ich środowiskiem.

Oksana Zaręba
Cześć!
Nazywam się Oksana. Uczęszczam do szkoły gimnazjum nr 3 w Będzinie. Uwielbiam historię i geografię. Lubię również plastykę. W wolnych chwilach słucham muzyki, rozmawiam na gadu-gadu ;)
2005-2007 admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
engine powered by jPORTAL 2